Ada Nakliyat

Özcan Ada tarafından kurulun Ada Nakliyat uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, paletli yük taşımacılığı, inşaat malzemeleri taşımacılığı, büro malzemeleri taşımacılığı, fabrika malzemeleri taşımacılığı gibi alanlarda konya lojistik olarak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

DEVAMINI OKU

Lojistik Nedir

Lojistik kelimesinin Türk Dil Kurumu sözlüğüne göre anlamı, “geri hizmet” olarak verilmiştir. TDK sözlüğünde “Kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürünün, hizmetin ve bilgi akışının çıkış noktasından varış noktasına kadar taşınmasının etkili ve verimli bir biçimde planlanması ve uygulanması.”olarak tanımlanmıştır.

Lojistik; ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için bir araç olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunun lojistik destek olmadan başarılması çok zordur. Lojistik; nakliye,envanter,depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar. Lojistik işletme sorumluluğu,ham maddenin  coğrafi konumlanması, sürecin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak işin bitirilmesidir.

Konya lojistik firmaları olarak bizim de görevimiz teslim etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede eksiksiz ve hasarsız bir şekilde yerine ulaştırmaktır.

Özcan Ada Nakliyat

DEVAMINI OKU

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı-Konya Lojistik

Ekonomik kalkınmanın gelişmesi karayolu taşımacılığına doğrudan bağlıdır.Çünkü karayolu taşımacılığı sayesinde sektörler arası hizmet faaliyetleri yürütülmektedir.İşte burada en önemli nokta da konya lojistik olarak bizlere düşüyor.Gece gündüz demeden sizler için çalışmaktayız. Yüklerinizi şehir içi ve şehirler arası kesintisizi olarak taşımaktayız.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

DEVAMINI OKU
× Merhaba Ben Özcan ADA